Робота з проектом

Як створити проект за одну хвилину?

Якщо Вам потрібно швидко створити проект, щоб він потрапив до переліку проектів, а потім мати можливість його відредагувати, рекомендується така послідовність дій:

 1. Авторизуватись на головній сторінці Системи, якщо Ви ще не авторизовані.
 2. Вибрати відповідний пункт головного меню Системи: "ПРОЕКТИ" -> "ДОДАТИ НОВИЙ".
 3. Заповнити всі обов'язкові поля даними або символом пропуску "-" без лапок і без пробілів.
 4. Додати тимчасові порожні файли з унікальними іменами лат. символами. Наприклад, Project_MiyVNZ_temp.doc, List_MiyVNZ_temp.doc, Vityag_MiyVNZ_temp.doc, Nakaz_MiyVNZ_temp.doc.
 5. Натиснути кнопку "Зберегти проект" і дочекатись повідомлення, що Ваші дані збережені.

Примітка N1: Якщо Ви не заповнили якісь обов'язкові поля, при збереженні проекту Система виділить їх червоним кольором і видасть відповідне повідомлення. Заповніть ці поля і знову спробуйте зберегти проект.

Примітка N2: Якщо після натиснення кнопки "Зберегти проект" Ви не отримали повідомлення про успішне збереження Ваших даних, спробуйте повернутися в інтернет-браузері на сторінку назад, вилучити прикріплені файли, завантажити їх під іншими іменами і повторити збереження проекту.

 

Як відредагувати створений проект?

Якщо Вам потрібно відредагувати існуючий проект, рекомендується така послідовність дій:

 1. Авторизуватись на головній сторінці Системи, якщо Ви ще не авторизовані.
 2. Вибрати відповідний пункт головного меню Системи: "ПРОЕКТИ" -> "ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ".
 3. Навпроти потрібного проекту натиснути на аркуш з олівцем.
 4. Змінити вміст потрібних полів форми.
 5. Якщо потрібно додати нові файли до проекту, спочатку вилучіть вже прикріплені і завантажте нові з унікальними іменами латинськими символами. Наприклад, Project_MiyVNZ_Ivanov.doc, List_MiyVNZ_Ivanov.doc, Vityag_MiyVNZ_Ivanov.doc, Nakaz_MiyVNZ_Ivanov.doc.
 6. Якщо якийсь файл з таким іменем вже існує і Системі не вдається його перейменувати, потрібно вилучити цей файл і завантажити під новим іменем.
 7. Натиснути кнопку "Зберегти проект" і дочекатись повідомлення, що Ваші дані збережені.

Примітка N1: Перелік проектів містить проекти всіх користувачів ВНЗ.

Примітка N2: Переглянути/відредагувати/вилучити проект може лише той користувач, що його створив.

 

Особливості використання чернетки

Якщо у Вас на етапі створення нового проекту відсутні всі необхідні дані для заповнення обов'язкових полів проекту або Ви обмежені в часі і не встигаєте заповнити всі поля проекту одразу, або Ви хочете періодично зберігати введені дані проекту до Системи, Ви можете скористатися чернеткою.

Чернетка - це не проект, а тимчасово збереженні дані робочої сесії, які Ви можете доповнювати, змінювати і періодично зберігати (кнопка "Зберегти чернетку"). Використання чернетки повинно завершитись додаванням файлу проекту, супровідного листа, витягу та наказу і збереженням її як проекту (кнопка "Зберегти проект"). Доки Ви не збираєтесь зберегти чернетку як проект, файли до неї прикріплювати не можна, інакше Система може її повторно не зберігати, оскільки файли з такими іменами вже були завантажені. В такому випадку потрібно вилучити прикріплені файли, завантажити їх під новими іменами і зберегти чернетку як проект (кнопка "Зберегти проект"). Якщо це зробити не вдається, значить Ваша чернетка зіпсована. Потрібно перейти в перелік проектів, вказати умову відображення запитів "Стан форми: Чернетка" і вилучити її, після чого можна додати новий проект.

Примітка N1: Використовувати чернетку рекомендується лише досвідченим користувачам, які уважно ознайомилися з інформацією цього розділу, зрозуміли особливості, переваги та недоліки використання чернетки.

Примітка N2: Чернетка може бути лише одна для кожного авторизованого користувача Системи.

Примітка N3: Якщо Ви зберегли чернетку, вона буде завжди відкриватись при спробі додати новий проект, поки не буде збережена як проект або вилучена користувачем з Системи.

Примітка N4: Якщо Ви зберегли чернетку, але не бажаєте зберігати чернетку як проект, а вирішили її вилучити, Вам потрібно перейти в пункт головного меню Системи: "ПРОЕКТИ" -> "ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ", вказати умову відображення запитів "Стан форми: Чернетка" і навпроти непотрібної чернетки натиснути на аркуш з червоним хрестиком і підтвердити вилучення чернетки.