Конкурсний відбір проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених

Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» та наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 року за № 15/28145 та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2016 № 545 з 01 червня 2016 року було оголошено конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, подальше виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Нормативно-правова база:


Коментарі

Повідомте, будь ласка, коли буде наданий доступ до системи- реально. З повагою, Самохіна

Ми теж чекаємо доступ до системи. Скажіть будь ласка, коли можна буде вводити проекти?

Підскажіть, будь ласка, коли буде відкритий доступ для вводу проектів?

Скажите, пожалуйста, всем хоть какую-то информацию про доступ для ввода проектов.

Доступ буде надано сьогодні в кінці дня, про що буде відповідне повідомлення. Відповідальний виконавець в міністерстві все ще перевіряє форми та вносить корективи.

В процессе работы в системе в течение часа поменялись: 1. "Назва пріоритетного тематичного напряму Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених" на "Пріоритетні напрями розвитку науки і техніки згідно Закону України..."; 2. добавили 2 этапа (было 3 года), необходимо пересчитывать финансирование на 2 этапа; 3. добавили наукового консультанта (только не понятно как его ввести, активно только "Немає" ). Вопрос - Что еще будет меняться?

1. Щодо "Назви пріоритетного тематичного напряму Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених", то для наукових робіт він співпадає з назвою секції, а для науково-технічних (експериментальних) розробкок він обирається з пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки згідно Закону. Так було з самого початку відкриття системи. 2. Щодо резмежування поняття етапів і років, ми відреагували на звернення ВНЗ, що цілком справедливо вказали на дану невідповідність. 3. Щодо додавання наукового консультанта, тут знову ж таки було обгрунтоване звернення ВНЗ, і з боку МОН прийнято рішення його задовольнити. Додається він так само, як і решта авторів. Якщо проект немає наукового консультанта, то відповідне поле можна просто проігнорувати.

Я перепрошую, як ввести наукових консультантів ми розібрались.