Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2015 рік

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2015р №1380  для введення звітної інформації з 20 січня 2016р забезпечено цілодобовий доступ до єдиної інформаційної системи «Наука в університетах». Технічна підтримка надається через засоби комунікації на сайті (форма зворотного зв’язку та онлайн консультант).

Для роботи в системі користувачам потрібно авторизуватися за допомогою логіну і паролю, які використовувались при введені проектів. Якщо користувач не може згадати свій логін та/чи пароль, потрібно скористатися функцією відновлення паролю на головній сторінці системи. Дані авторизації будуть надіслані на електронну адресу, зазначену користувачем під час реєстрації в системі.

Вищим навчальним закладам та науковим установам, назва яких в системі не відповідає офіційній назві, необхідно вказати правильну повну назву вищого навчального закладу чи наукової установи, а також необхідну довідкову інформацію на сторінці профілю користувача, яка доступна відразу після авторизації в системі.

Після авторизації користувачу надається коротка інструкція щодо роботи в системі, порядку заповнення і друку відповідних форм. Роздруковані із системи звітні документи затверджуються керівником вищого навчального закладу або наукової установи та підписуються проректором із наукової роботи.

Звертаємо увагу, що частина звітної інформації буде доступна для громадськості, зокрема підприємцям, інвесторам, бізнесовим структурам з метою ознайомлення та комерціалізації наукових результатів.

Персональну відповідальність за якість та достовірність підготовленої звітної інформації несуть керівники вищих навчальних закладів та наукових установ та проректори з наукової роботи.