Експертиза проектів наукових досліджень і розробок, поданих на конкурсний відбір 2015 року

До уваги координаторів експертизи та експертів секцій!

Відповідно до наказу МОН від 15.06.2015 № 630  "Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок" за участю вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації та наукових установ, що належать до сфери управління МОН, виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів державного бюджету, починаючи з 9:00 23 листопада 2015 року система буде відкрита для проведення експертизи проектів.

Координатору експертизи, необхідно надати логіни новим експертам та прослідкувати за отриманням вказаної інформації усіма експертами секції.

На внесення та редагування висновків надається 10 днів. Після завершення цього терміну координатори експертизи отримають доступ для призначення додаткових експертиз та формування звітної документації.


Коментарі

Будь ласка, надішліть матеріали, що підлягають експертизі. На жаль, на сайті я їх не знайшла. З повагою, проф. Ткаченко Алла Михайлівна.

Проекти, які розподілено Вам для проведення експертизи, можна переглянути скориставшись пунктом головного меню: ЕКСПЕРТ -> ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ. Перед початком роботи, будь ласка, ознайомтесь з короткою інструкцією, що відображається експертам відразу після авторизації в системі.

Головна » Експерт » Експертний висновок до наукового проекту 2015 Первинні вкладки Перегляд(активна вкладка) Записи(активна вкладка) Повідомлення стану У цю форму не можна додати запис.

Доступ до форми продовжено. Будь ласка, повторіть вказану операцію.