Розпочинається звітна кампанія щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів та наукових установ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1359 від 24.11.2014  звітна документація вводиться до єдиної інформаційної системи «Наука в університетах».

Для роботи в системі користувачам потрібно авторизуватися за допомогою логіну і паролю, які використовувались при введені проектів. Якщо користувач не може згадати свій логін та/чи пароль, потрібно скористатися функцією відновлення паролю на головній сторінці системи. Дані авторизації будуть надіслані на електронну адресу, зазначену користувачем під час реєстрації в системі.

Вищим навчальним закладам та науковим установам, назва яких в системі не відповідає офіційній назві, необхідно вказати правильну повну назву вищого навчального закладу чи наукової установи, а також необхідну довідкову інформацію на сторінці профілю користувача, яка доступна відразу після авторизації в системі.

Після авторизації користувачу надається коротка інструкція щодо роботи в системі, порядку заповнення і друку відповідних форм. Роздруковані із системи звітні документи затверджуються керівником вищого навчального закладу або наукової установи та підписуються проректором із наукової роботи.

Звертаємо увагу, що частина звітної інформації буде доступна для громадськості, зокрема підприємцям, інвесторам, бізнесовим структурам з метою ознайомлення та комерціалізації наукових результатів.

Персональну відповідальність за якість та достовірність підготовленої звітної інформації несуть керівники вищих навчальних закладів та наукових установ та проректори з наукової роботи.