Розпочинається звітна кампанія щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів та наукових установ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.12.2013р №1685  для введення звітної інформації з 20 грудня 2013р забезпечено цілодобовий доступ до єдиної інформаційної системи «Наука в університетах». Технічна підтримка надається за електронною адресою kis.infosvit@ukr.net або через засоби комунікації на сайті (форма зворотного зв’язку та онлайн консультант).

Для роботи в системі користувачам потрібно авторизуватися за допомогою логіну і паролю, які використовувались при введені проектів. Якщо користувач не може згадати свій логін та/чи пароль, потрібно скористатися функцією відновлення паролю на головній сторінці системи. Дані авторизації будуть надіслані на електронну адресу, зазначену користувачем під час реєстрації в системі.

Після авторизації користувачу надається коротка інструкція щодо роботи в системі, порядку заповнення і друку відповідних форм.

Вищим навчальним закладам та науковим установам, назва яких в системі не відповідає офіційній назві, необхідно вказати правильну повну назву вищого навчального закладу та наукової установи, а також необхідну довідкову інформацію, на сторінці профілю користувача, яка доступна відразу після авторизації в системі.