Особливості надання доступу під час проведення експертизи наукових проектів

До уваги голів та експертів секцій!

Доступ до системи для проведення експертизи наукових проектів надається цілодобово, починаючи з 02.09.2013р. Експерти секцій отримують можливість проводити експертизу проектів відразу після завершення процедури розподілу проектів головами секцій. Якщо експерт раніше не працював в системі, йому потрібно звернутись до голови секції для отримання початкового логіну і паролю. Якщо пароль втрачено, потрібно скористатися функцією відновлення паролю на головній сторінці системи або звернутися до голови секції для його зміни.

Доступ на внесення погоджених коректив у експертні висновки надається голові та експертам напередодні і в день проведення засідання секції.

Після закінчення засідання секції відбувається блокування доступу до системи о 20.00. Блокування доступу для експертів секції означає, що вони не зможуть авторизуватися в системі до моменту проведення наступної експертизи. Блокування доступу для голови означає, що він не зможе редагувати експертні висновки експертів, але зможе їх переглянути, а також виконувати вивантаження даних у різних форматах для формування звітів.

За необхідності голова секції все ще може надати або заблокувати доступ до системи для будь-якого експерта секції через сторінку переліку експертів секції. Для цього потрібно клацнути по логіну користувача, перейти на вкладку "редагувати", вказати в рядку стан користувача – "діючий" і зберегти. Аналогічним чином можна заблокувати користувача, змінивши його стан на "заблоковано".

Остаточне блокування доступу до системи для голови та експертів секції здійснюється напередодні засідання Наукової ради Міністерства.


Коментарі

Не вдаэться відкрити завдання й проекти протягом вересня-жовтня 2016 р. Богорош О.Т., проф. кафедри прикладної фізики НТУУ КПІ

Наразі даного користувача виключено з переліку експертів секції, тому його доступ обмежений.