Про надання доступу до системи користувачам ВНЗ та НУ

До відома користувачів ВНЗ та НУ, 14 червня 2013р закінчено етап проведення експертизи анотованих звітів за завершеними у 2012р НДР та формування звітної документації в єдиній інформаційній системі "Наука в університетах". Пропонуємо ознайомитись з результами експертизи  і врахувати їх при поданні нових проектів.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.04.2013р №472  для проходження другого етапу конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок відповідальні працівники ВНЗ та НУ повинні ввести і роздрукувати проекти з Системи.

У звязку з обмеженими наявними апаратними ресурсами для забезпечення стабільної роботи Системи доступ користувачам ВНЗ та НУ буде надаватись поступово відповідно до графіка подання проектів з 20.06.2013р по 15.07.2013р.
Доступ до Системи буде надаватись за 5 днів до подачі пакету документів департаменту наукової діяльності та ліцензування Міністерства. Для ВНЗ та НУ з великою кількістю проектів доступ до системи буде надаватись раніше за зверненням до адміністратора. По можливості в неробочий час (з 18:00 до 08:00) та у вихідні дні (цілодобово) доступ до Системи буде надаватись без обмежень.

З 17 по 19 червня 2013р виконується налаштування системи для користувачів ВНЗ та НУ для введення проектів за новими формами. Прохання до користувачів ВНЗ та НУ не турбувати адміністрацію листами щодо надання доступу до Системи.


Коментарі

коли можна буде працювати з системою?

Як зазначено вище, доступ надається "відповідно до графіка подання проектів з 20.06.2013р по 15.07.2013р". У вихідні дні, зокрема з 22 по 24 червня включно, доступ надається без обмежень цілодобово! Після авторизації в Системі на сторінці профілю користувача необхідно прикріпити скановані копії документів ВНЗ/НУ щодо проведення Конкурсу 2012 і 2013рр, змінити пароль користувача, натиснути кнопку зберегти. Система перекине Вас на сторінку користувача ВНЗ/НУ з короткою інструкцією щодо роботи в Системі. Якщо у Вас не виходить це зробити (перевищено розмір файлів, невірний формат чи назва файлів, Ваш інтернет-браузер не підтримує відповідну функцію (відключено ajax), пошкоджені кукіси, встановлені обмеження проксі-сервера Вашої установи чи з будь-якої іншої причини), а розбиратися самостійно немає часу і бажання, відправте пакет документів на kis.infosvit@ukr.net. Адміністратор завантажить документи в Систему, відключить запит на зміну паролю і заповнення нових обов'язкових полів для профілю Вашого користувача, щоб Ви змогли перейти безпосередньо до введення проектів.

Доброго дня! Скажіть будь-ласка, де можно ознайомитись з графіком подання проектів?

Графік подання проектів є в додатках до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.04.2013р №472, який розсилався всім ВНЗ/НУ, що беруть участь у Конкурсі. Зверніться до канцелярії Вашого закладу.