Про здійснення експертизи анотованих звітів за завершеними у 2012 році науково-дослідними роботами

Головам секцій за фаховими напрямами Наукової ради Міністерства.

У зв'язку з тим, що експертиза анотованих звітів за завершеними у 2012 році науково-дослідними роботами здійснюється вперше у єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» за новими експертними висновками просимо голів секцій уважно проаналізувати експертні висновки, підготовлені експертами секції за результатами експертизи анотованих звітів та у разі потреби додатково обговорити результати експертизи на засіданнях секцій.

Крім того, перелік науково-дослідних робіт, які отримали незадовільну оцінку необхідно визначити на засіданні секції та внести до протоколу секції.

Враховуючи те, що Міністерством розробляються нові підходи щодо здійснення об’єктивної експертизи анотованих звітів за закінченими науково- дослідними роботами, просимо вас надати конкретні пропозиції до форм анотованих звітів та експертних висновків, згідно з якими здійснюється їх оцінка.

Дякуємо за розуміння та підтримку.

Лист МОН України від 03.06.2013 № 6/2 - 709 «Про здійснення експертизи анотованих звітів за закінченими у 2012 році науково-дослідними роботами» .