Рекомендації щодо друку додатків (наказ від 30.11.2012 №1360) з єдиної інформаційної системи "Наука в університетах"

Звертаємо Вашу увагу! Додаток 1 роздруковується з прикріпленого користувачем файлу, на основі якого заповнюється форма цього додатку. Додатки 2, 3, 4, 5, 6 обов'язково роздруковуються з системи або файлу, згенерованого на основі внесених в систему даних.

Посилання на зведену PDF-форму додатку 2 з показниками наукової та науково-технічної діяльності за 2009-2012рр. знаходиться зверху сторінки пункту головного меню ПІДСУМКИ -> ВСІ ДОДАТКИ. Якщо Ваш інтернет-браузер підтримує перегляд документів PDF, то Ви можете відкрити і роздрукувати його безпосередньо в браузері за допомогою пункту головного меню "Друк" або комбінації клавіш "Ctrl+P". Якщо інтернет-браузер не має цієї можливості, Вам потрібно завантажити файл на диск і відкрити за допомогою будь-якої програми перегляду PDF-файлів (наприклад, Acrobat Reader) і роздрукувати з неї.

Щоб вивести на друк додатки 3, 4, 5 і 6, скористайтесь піктограмою  принтеру. Для перегляду додатку 3 потрібно натиснути на посилання "Інформація щодо трансферу...", що розташоване зверху сторінки. Сформована сторінка розгорнутого переліку записів додатку 3 буде містити випадаючий список зверху цієї сторінки, в якому можна обрати звітний рік для відображення записів лише за потрібний період, і посилання "Версія для друку" знизу сторінки. Це посилання відкриє оптимізовану для друку сторінку з вікном вибору принтеру. В налаштуваннях принтера потрібно вказати альбомну орієнтацію сторінки. Крім того, вікно вибору принтеру можна закрити, зберегти сторінку на диск (за допомогою відповідного меню веб-браузеру або комбінації клавіш "Ctrl+S"), а вже потім, незалежно від системи, роздрукувати з текстового редактора (наприклад, MS Word), при нагоді виконавши необхідне форматування.

Наполегливо рекомендуємо виконувати друк саме зі збереженого з системи файлу. Це дає Вам можливість бути незалежним від доступу до системи і виконати найбільш якісне форматування документу. Відкривши файл в текстовому редакторі (наприклад, MS Word), для зручності форматування, насамперед, потрібно вибрати в головному меню "Вид - Розмітка сторінки". Також потрібно вказати поля документу: верхнє та нижнє – 1,5, ліве – 2,5, праве – 1,5, шрифт Times New Roman, розмір 12. Для таблиць документу потрібно задати через головне меню "Таблиця - Автоформат таблиці - Стиль:"сітка таблиці" та встановити розміри стовпчиків таким чином, щоб заповнення тексту відбувалося найбільш рівномірно. Зверніть також увагу на коректність перенесення рядків тексту, зокрема в таблицях, і розміщення посади і ПІБ відповідальної особи з НР на сторінці, що містить хоча б один абзац тексту.

Інструкція щодо друку додатків до наукового звіту згідно наказу МОНмолодьспорту від 30.11.2012 № 1360 «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2012 рік» .