Щодо введення інформації до єдиної електронної системи "Наука в університетах"

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 24.12.2012 "Щодо введення інформації до єдиної електронної системи "Наука в університетах"  повідомляємо про порядок введення інформації щодо підсумків наукової та науково-технічної діяльності вищих навчальних закладів та наукових установ до системи.

Доступ до системи буде відкрито з 25 грудня 2012 року за електронною адресою http://kis.infosvit.org.ua. Для роботи в системі користувачам потрібно авторизуватися за допомогою логіну і паролю, які використовувались при введені проектів. Якщо користувач не може згадати свій логін та/чи пароль, потрібно скористатися функцією відновлення паролю на головній сторінці системи. Дані авторизації будуть надіслані на електронну адресу, зазначену користувачем під час реєстрації в системі.

Після авторизації користувачу надається коротка інструкція щодо роботи в системі, порядку заповнення і друку відповідних форм. Додаткова інформація щодо заповнення форми «Показників наукової та науково-технічної діяльності» (додаток 2) доступна за електронною адресою http://kis.infosvit.org.ua/info/data2_manual.pdf.

Технічна підтримка користувачів надається за електронною адресою kis.infosvit@ukr.net або через засоби комунікації на сайті (форма зворотного зв’язку та онлайн консультант).

Доступ для введення анотованих звітів за закінченими науково-дослідними роботами у 2012 році буде забезпечено з 17 січня, про що вищі навчальні заклади та наукові установи буде поінформовано додатково.

Вищим навчальним закладам та науковим установам, назва яких в системі не відповідає офіційній назві, необхідно вказати правильну повну назву вищого навчального закладу та наукової установи, а також необхідну довідкову інформацію, на сторінці профілю користувача, яка доступна відразу після авторизації в системі.


Коментарі

Підсумки наукової діяльності