Про затвердження переліку проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

Керівникам закладів вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління МОН

За результатами засідання конкурсної комісії з відбору проєктів молодих вчених, які працюють і навчаються в закладах вищої освіти та наукових установах, затверджено 54 роботи. Їх виконання та фінансування розпочнеться з січня 2021 року за рахунок коштів Державного бюджету України. Відповідний список затверджено наказом МОН України від 04.12.2020 №1537 "Про затвердження переліку проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених..." .

Метою проведення Конкурсу є забезпечення підтримки молодих науковців, створення ними дослідницьких груп для розв’язання актуальних проблемних питань, формування молодого творчого покоління в різних галузях науки, конкурентоздатних фахівців на міжнародному ринку праці, закріплення талановитих молодих вчених у науковій сфері та розбудова ними наукової кар’єри.

Наказ МОН України від 04.12.2020 №1537 "Про затвердження переліку проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених..." 

Офіційна публікація: https://mon.gov.ua/ua/news/zatverdzheno-54-proyekti-robit-molodih-vcheni...


Коментарі

Доброго ранку! Будь-ласка, перезалийте документ чи виправте посилання - не відкривається, на жаль. Пише про "Перезавантажте"... Наперед дякуємо!

Перевірили. Файл, прикріплений до новини, відкривається.

А чи можна ознайомитись с результатами конкурсу: скільки балів отримали проекти, що не пройшли.

Будь ласка, надішліть запит до відповідальних осіб Міністерства. Ми розмістимо відповідну інформацію, як отримаємо її від Міністерства.