Про проведення наукової і науково-технічної експертизи проміжних та анотованих звітів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

Головам секцій Експертної ради МОН з експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

З 07 вересня по 25 вересня 2020 року необхідно здійснити проведення наукової і науково-технічної експертизи проміжних та анотованих звітів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, у єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» та затвердити відповідні результати на засіданнях секцій за фаховими напрямами (далі - Секції) Експертної ради МОН (далі - Рада) (графік засідання Секцій Ради буде надано додатково).

З 07 по 17 вересня 2020 року система буде налаштована на здійснення призначень по проміжним звітам, а з 18 по 23 вересня 2020 року - по заключним звітам. З 24 по 25 вересня 2020 року система буде налаштована на здійснення призначень по проміжним / заключним звітам відповідно до стану виконання експертизи з урахуванням потреб Голів Секцій (шляхом надсилання запиту до технічної підтримки і їх обробки в порядку черги).

Лист МОН України від 25.08.2020 №1/11-5724 "Про проведення наукової і науково-технічної експертизи проміжних та анотованих звітів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених" 


Коментарі

Скажіть будь-ласка, якщо мені на оцінку не приходять звіти, то чи це означає, що мої повноваження як експерта припинилися?

Якщо в результаті виконання автоматичного розподілу на початку проведення експертизи немає жодного призначення, то це ні в якому разі не означає припинення повноважень експерта. Додаткові призначення можуть бути зроблені координаторами експертизи секції пізніше. Наразі Вам призначено проведення двох експертиз по роботам молодих вчених. У разі виникнення питань щодо проведення експертизи призначених робіт потрібно звертатись до координаторів експертизи секції або в технічну підтримку!