Вчені запрошуються взяти участь в опитуванні МОН України

Вчених запрошують пройти опитування про те, як вони отримують інформацію про науку – надати відповіді можна до 10 березня.

МОН пропонує представникам наукової спільноти долучитися до опитування стосовно того, яким чином вони зазвичай отримують важливу інформацію про науку та якої інформації їм не вистачає.

Заповнити анкету можна до 10 березня 2020 року за цим посиланням: https://forms.gle/5i9KbMiqfTCsc4WZ6

Опитування є анонімним, пройти його можна за 5-7 хвилин. За бажання можна залишити власну поштову скриньку для подальшого отримання інформації. Головна мета опитування – з'ясувати зручні для науковців формати та канали отримання інформації, а також допомогти вченим більше дізнатися про ті можливості, які держава надає для їхньої підтримки.

Коментарі

Доброго дня! 3 питання: 1) що робити з недовнесеними даними по звіту з науки за 2019 р.?! 2) Де результати повторної експертизи? 3) Де тематичний план?

Добрий день! Інформація в системі розміщується після отримання її від відповідальних співробітників МОН. Наразі інформації, що відповідала би на задані питання, ми не маємо. Будь ласка, зверніться за консультацією до фахівців департаменту науково-технічного розвитку: https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/pro-ministerstvo/departamenti-ta-upravlinnya/departament-naukovo-tehnichnogo-rozvytku