Про здійснення експертизи звітів за етапом 2018 року

Головам секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.01.2019 № 93 «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2018 рік» просимо забезпечити об’єктивний розгляд результатів наукової та науково-технічної експертизи звітів за етапом 2018 року.

Автоматичний розподіл звітів за етапом для експертів буде здійснено у єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» починаючи з 26 грудня 2019 року.

Доступ головам секцій для ознайомлення з переліком робіт, які потрапили на відповідні секції для експертизи, до інформації щодо розподілу звітів та результатів здійснення експертизи у системі буде надано 10 січня 2020 року.

Повідомляємо, що протоколи секцій з відповідними додатками та експертними висновками надати директорату науки до 18 січня 2020 року для узагальнення та доведення результатів експертизи закладам вищої освіти та науковим установам для врахування в роботі.

Щодо засідання Наукової ради МОН України буде повідомлено додатково.


Коментарі

Доброго дня! Підкажіть коли будуть надані доступи до експертних висновків? Згідно інформації "Повідомляємо, що протоколи секцій з відповідними додатками та експертними висновками надати директорату науки до 18 січня 2020 року для узагальнення та доведення результатів експертизи закладам вищої освіти та науковим установам для врахування в роботі." вже повинні були бути результати.

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, коли в системі з'являться експертну висновки до звітів за етап 2018 року?

Відповідні посилання розміщені на сторінці за адресою: https://kis.mon.gov.ua/webform-projects4/2018