Щодо управління доступом керівників під час внутрішньої експертизи звітів

До уваги користувачів ЗВО та НУ, відповідальних за внесення даних до Системи

На численні звернення користувачів повідомляємо, що доступом на редагування звітів на kis.rit.org.ua керують співробітники НДЧ. Щоб самостійно заблокувати керівників та отримати доступ на перенесення записів потрібно скористатись посиланням "Блокування керівників, отримання доступу для НДЧ (роль Проект-ред.+)" (головне меню Конкурс -> Керівники проектів"). Навпроти запису користувача НДЧ потрібно проставити позначку роль "Проект-ред.+". Дана дія одноразова, відновити доступ керівників після цього неможливо.
За кожним звітом, поданим на внутрішню експертизу, співробітники НДЧ повинні внести наступну інформацію:

  • коментарі експертів (ПІБ 1-го експерта: коментар 1-го експерта ... ПІБ n-го експерта: коментар n-го експерта);
  • рішення ради закладу щодо завершення/продовження виконання роботи та допуску до зовнішньої експертизи;
  • файли у форматі PDF: файл рішення (витяг із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо завершення/продовження виконання роботи і файл відсканованих експертних висновків.

Після перенесення в основну систему звітів, допущених до зовнішньої експертизи, внесення в звіти інформації про дату на номер протоколу ради закладу, співробітникам НДЧ потрібно роздрукувати перелік всіх звітів, а також кожен звіт окремо. Перелік звітів для робіт загального конкурсу за 2018 рік доступний за відповідними посиланнями на сторінці проектів 2018 року (головне меню Конкурс -> Конкурс загальний -> Проекти 2018).

Доступ на створення нових звітів і авторів користувачам НДЧ надаватись не буде.

Увага! Лише звіти, які пройшли перший (внутрішній) етап експертизи і були перенесені співробітниками НДЧ в основну систему, зможуть взяти участь у другому (зовнішньому) етапі експертизи!

Додаткова інформація:


Коментарі

Дуже прошу надати мені доступ для подальшого опрацювання анотованих звітів!

Наразі бачимо, що користувач розібрався з процедурою і отримав відповідний доступ.

Скажіть, будь ласка, 11.03 ще буде працювати система для введення деяких колективів у звітну документацію? Чи 11.03 систему заблокують?

Терміни подання звітної інформації до Міністерства визначені наказом МОН від 31.01.2019р № 93 «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2019 рік». Проте система не буде блокуватись до повного завершення етапу закладами ЗВО та НУ.

Звіти введені, документи всі прикріплені, у всіх проектів рішення "Допущений". Нема можливості перенести в основну систему. Допоможіть будь-ласка.

Доброго дня! Вам треба в Внутрішній експертизі вибрати всі звіти (праворуч кожного звіту є квадратик) та натиснути Виконати дії - Імпортувати звіти на зовнішню експертизу. Спробуйте.

Для початку заблокуйте керівників робіт закладу і надайте собі необхідні права, встановивши роль Проект-ред.+, як вказано в першому абзаці. Після цього виконуйте перенесення звітів, як Вам підказують вище користувачі системи. Щоб самостійно заблокувати керівників та отримати доступ на перенесення записів потрібно скориставшись посиланням "Блокування керівників, отримання доступу для НДЧ (роль Проект-ред.+)" (головне меню Конкурс -> Керівники проектів"). Навпроти запису користувача НДЧ потрібно проставити позначку роль "Проект-ред.+". Дана дія одноразова, відновити доступ керівників після цього неможливо.