Про проміжні звіти наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених за 2018 рік

Проректорам із наукової роботи закладів вищої освіти, директорам наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України

Інформуємо, що з 21 по 29 грудня 2018 року необхідно здійснити внесення у єдину інформаційну систему «Наука в університетах» звітів проміжних наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, фінансування яких було розпочато у 2017 року за рахунок коштів державного бюджету України.

Введення в систему звітів за етапом 2018 року для робіт, завершення виконання яких заплановано у наступних періодах, здійснюється керівниками проектів конкурсу молодих вчених за посиланням kis.rit.org.ua.

Після 29 грудня доступ на редагування звітів їх керівниками на kis.rit.org.ua буде заблокований. Самостійно заблокувати керівників та отримати доступ на перенесення записів можна скориставшись посиланням "Блокування керівників, отримання доступу для НДЧ (роль Проект-ред.+)" (головне меню Конкурс -> Керівники проектів"). Навпроти запису користувача НДЧ потрібно проставити позначку роль "Проект-ред.+". Дана дія одноразова, відновити доступ керівників після цього неможливо.

За кожним звітом, поданим на внутрішню експертизу, співробітники НДЧ повинні внести наступну інформацію:

  • коментарі експертів (ПІБ_1:коментар_1. ... ПІБ_n:коментар_n.);
  • рішення щодо завершення/продовження виконання роботи та допуску до зовнішньої експертизи;
  • файли у форматі PDF: файл рішення (витяг із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо завершення/продовження виконання роботи і файл відсканованих експертних висновків (рекомендовано за формою МОН України ).

Після перенесення звітів, допущених до зовнішньої експертизи, в основну систему співробітникам НДЧ потрібно роздрукувати перелік всіх звітів, а також кожен звіт окремо.

Доступ на створення нових звітів і авторів користувачам НДЧ надаватись не буде.

Увага! Лише звіти, які пройшли перший (внутрішній) етап експертизи і були перенесені співробітниками НДЧ в основну систему, зможуть взяти участь у другому (зовнішньому) етапі експертизи!

Коментарі

Використати рекомендовану форму в принципі не проблематично, проте: 1) вона у pdf-форматі, що обмежує можливість внесення розширеного коментаря експерта; 2) у формі відсутні "бали" за кожен показник у Розділі; 3) форма містить показники, яких немає в технічному завданні, що апріорі занижує бали за науковою роботою.

Якщо вказана форма не підходить для внутрішньої експертизи закладу, її можна використати за основу для власної форми висновку під час проведення внутрішньої експертизи. Для детальної консультації, будь ласка, звертайтесь до відповідальних співробітників МОН.

Скажіть, будь ласка, до якої дати НДЧ може вносити правки в основній системі?

До 9 січня 2019 року включно доступ для співробітників НДЧ до проміжних звітів блокуватись не буде.

Доброго дня, скажіть, будь ласка, завтра доступ співробітникам НДЧ буде заблоковано?

Доступ на редагування звітів проміжних робіт мол. вчених співробітникам НДЧ продовжено до 14 січня 2019 року.

Доброго дня! Чому не відповідає технічна підтримка? Зверталися 4 рази, щось виправити помилки, але систему зачинили з невиправленими помилками.

Технічна підтримка надається лише під час проведення певного етапу в порядку черги з урахуванням наявних ресурсів. У даному випадку йдеться не про помилку в системі, а про особливість виконання етапів робіт у Вашому закладі відповідно до листа МОН України 1/11-7472 від 25.07.2017 року. Такі задачі вирішуються лише після закриття критичних проблем, що стосуються роботи всіх закладів. На жаль, автоматизація різного роду нестандартних ситуацій, що є виключеннями із загальних правил, потребує значних ресурсів, і не завжди може бути реалізована швидко. Наразі особливість Вашого закладу врахована і внесені відповідні зміни до алгоритму розрахунку етапів при формування pdf-файлів звітів.