Про анотовані звіти за завершеними науковими роботами, науково-технічними (експериментальними) розробками молодих вчених

Проректорам із наукової роботи закладів вищої освіти, директорам наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України

Повідомляємо, що з 01 по 10 грудня 2018 року необхідно здійснити внесення у єдину інформаційну систему «Наука в університетах» анотованих звітів за завершеними науковими роботами, науково-технічними (експериментальними) розробками молодих вчених, фінансування яких було розпочато у серпні 2016 року за рахунок коштів Державного бюджету України.

Після введення звітів керівниками робіт співробітникам НДЧ необхідно заблокувати їм доступ на подальше опрацювання введених звітів.

За кожним звітом, поданим на внутрішню експертизу, співробітники НДЧ повинні внести наступну інформацію:

  • коментарі експертів (ПІБ: коментар. ... ПІБ_n:коментар_n.);
  • рішення щодо завершення виконання роботи та допуску до зовнішньої експертизи;
  • файли у форматі PDF: файл рішення (витяг із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо завершення виконання роботи і файл відсканованих експертних висновків.

Після отримання відповідного доступу і внесення експертних висновків та рішень ради щодо завершення виконання роботи обрані звіти можуть бути перенесені в основну систему, а також відредаговані співробітниками НДЧ. Після цього потрібно роздрукувати перелік всіх звітів, перенесених і допущених до зовнішньої експертизи, а також кожен звіт окремо.

Доступ на створення нових звітів і авторів співробітникам НДЧ надаватись не буде.

Коментарі

Як заблокувати доступ керівникам на подальше опрацювання введених анатованих звітів за закінченими науковими розробками молодих вчених та перенести їх до основної системи?

Ставите галочку напроти прізвища керівника, далі виконати дії, далі скасувати дозвіл...

Вказаним вище у коментарі способом Ви можете скасувати доступ окремим керівникам. Проте, щоб заблокувати всіх керівників закладу і можливість реєстрації нових керівників, а також отримати можливість переносити звіти в основну систему, співробітник НДЧ повинен надати собі роль "Проект-ред.+" на сторінці, яка доступна за посиланням: https://kis.mon.gov.ua/user-univ-settings (або в головному меню вибрати: Конкурс -> Керівники проектів).