Про анотовані звіти за завершеними науковими роботами, науково-технічними (експериментальними) розробками молодих вчених

Проректорам із наукової роботи закладів вищої освіти, директорам наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України

Повідомляємо, що з 01 по 10 грудня 2018 року необхідно здійснити внесення у єдину інформаційну систему «Наука в університетах» анотованих звітів за завершеними науковими роботами, науково-технічними (експериментальними) розробками молодих вчених, фінансування яких було розпочато у серпні 2016 року за рахунок коштів Державного бюджету України.

Після введення звітів керівниками робіт співробітникам НДЧ необхідно заблокувати їм доступ на подальше опрацювання введених звітів.

За кожним звітом, поданим на внутрішню експертизу, співробітники НДЧ повинні внести наступну інформацію:

  • коментарі експертів (ПІБ: коментар. ... ПІБ_n:коментар_n.);
  • рішення щодо завершення виконання роботи та допуску до зовнішньої експертизи;
  • файли у форматі PDF: файл рішення (витяг із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо завершення виконання роботи і файл відсканованих експертних висновків.

Після отримання відповідного доступу і внесення експертних висновків та рішень ради щодо завершення виконання роботи обрані звіти можуть бути перенесені в основну систему, а також відредаговані співробітниками НДЧ. Після цього потрібно роздрукувати перелік всіх звітів, перенесених і допущених до зовнішньої експертизи, а також кожен звіт окремо.

Доступ на створення нових звітів і авторів співробітникам НДЧ надаватись не буде.

Коментарі

Як заблокувати доступ керівникам на подальше опрацювання введених анатованих звітів за закінченими науковими розробками молодих вчених та перенести їх до основної системи?

Ставите галочку напроти прізвища керівника, далі виконати дії, далі скасувати дозвіл...

Вказаним вище у коментарі способом Ви можете скасувати доступ окремим керівникам. Проте, щоб заблокувати всіх керівників закладу і можливість реєстрації нових керівників, а також отримати можливість переносити звіти в основну систему, співробітник НДЧ повинен надати собі роль "Проект-ред.+" на сторінці, яка доступна за посиланням: https://kis.mon.gov.ua/user-univ-settings (або в головному меню вибрати: Конкурс -> Керівники проектів).

Де можно побачити звіт після відправки в основну систему. Не можемо його знайти, щоб відредагувати. Бачимо його тільки в результатах внутрішньої експертизи і відредагувати там неможливо. І у співробітника НДЧ є тільки роль "Проект-ред.".

1. Звіти інстальовані у розділ "Конкурс молодих вчених" - "Проекти 2019" (замість "Проекти 2016"). 2. За посиланням "Перелік звітів 2018 р. (веб-сторінка, оптимізована для друку)" перелік звітів при перегляді для друку не формується. Є тільки "шапка" з назвою університету.

Подивіться у розділі "Конкурс молодих вчених" - "проекти 2019". .

Доброго дня, та ж проблема. В переліку, звіти не відображаються.

Для відображення переліку анотованих звітів за закінченими у 2018р. НДДКР мол. вчених (за умови їх наявності) вкажіть необхідні фільтри і натисніть кнопку "Вибрати" на відповідній сторінці, що доступна за посиланням https://mon.rit.org.ua/webform-data5-2018-mol-user (головне меню КОНКУРС -> КОНКУРС МОЛ. ВЧЕНИХ -> ПРОЕКТИ 2019).

Доброго дня! Не формується .pdf документ для друку "Переліку звітів за завершеними НДР молодих вчених у 2018 році", хоча на екрані відображається

Для формування переліку звітів потрібно скористатись посиланням "Перелік звітів 2018р. (веб-сторінка, оптимізована для друку)", яке сформує оптимізовану сторінку і запустить діалогове вікно веб-браузеру для її друку. Формування пдф-документу наразі не передбачено. Крім того вміст сторінки (наявність колонтитулів, посилання, заголовки, поля та орієнтація сторінки) залежить від налаштувань веб-браузеру користувача.

Добрий день! до якої дати може НДЧ вносити редагування у заключний звіт молодих вчених?

Доступ співробітникам НДЧ для редагування звітів молодих вчених надається до 29 грудня 2018 року.