Про оголошення конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2018 році

Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та наказу Міністерства освіти і науки України від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 року за № 15/28145 (зі змінами, внесеними наказом МОН від 26.04.2017 № 655) та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.08.2018 № 915 з 20 серпня 2018 року оголошується конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

Доступ до інформаційної системи "Наука в університетах" для введення проектів і їх подальшої експертизи надається з 06 по 30 вересня 2018 року без часових обмежень.

За результатами першого етапу Конкурсу до 20.10.2018 ЗВО та НУ повинні надіслати відповідний пакет документів поштою до департаменту науково-технічного розвитку МОН України.

Нормативно-правова база:

Коментарі

Добрій день. Почему-то не открывается письмо МОН Лист МОН України від # № # «Щодо подання на конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених» , которое в ссылке нормативно-правовой базы для конкурса

Добрий день. Лист ще не пройшов погоджувальну процедуру і не затверджений керівництвом. Як тільки буде пройдено необхідні процедури, документ буде розміщений за відповідним посиланням.

Скажіть, будь ласка, до 20 вересня проекти мають внести керівники чи до 20 вересня проекти мають пройти вчену раду і бути перенесені в основну систему?

До 20 вересня мають внести керівники. Далі внутрішня експертиза і засідання Ради, після чого співробітниками НДЧ формується пакет документів і надсилається в МОН. Разом з тим, маємо інформацію, що терміни введення проектів керівниками будуть подовжені.

Добрий день. Дуже чекаємо лист "Щодо подання на конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених" - від обсягів фінансування залежать планові обсяги робіт .

Відразу після отримання листа від МОН ми розмістимо його в системі. За останніми відомостями надсилання листа очікується 3-го вересня.

Добрий день. При реєстрації керівника проекту після закінчення реєстрації з'являється таке "Реєстрація користувачів університету заблокована співробітником НДЧ". Ми не можемо зареєструватися. В чему може бути річ?

Добрий день. Річ у тому, що доступ станом на 04.09.2018р ще не відкрито. Доступ до інформаційної системи "Наука в університетах" для введення проектів і їх подальшої експертизи надається з 06 по 30 вересня 2018 року, якщо інше не буде зазначене в листі МОН.

Добрий день. Усе-таки, коли ми зможемо побачити лист "Щодо подання на конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених"?

Добрий день. Тут надається лише технічна підтримка з питань роботи в системі. Щодо організаційних питань, будь ласка, звертайтесь до відповідальних працівників департаменту МОН. Після отримання листа ми одразу розмістимо його в системі.

Документи відправити в МОН потрібно до 10.10 чи до 20.10, бо в листі одна дата, а на сайті інша?

Як у листі. На сайті була стара дата з наказу.

Доступ до інформаційної системи "Наука в університетах" для введення проектів молодих вчених і їх подальшої експертизи надається з 06 по 30 вересня 2018 року без часових обмежень. Сьогодні вже 7 вересня, доступ відсутній. Коли буде відкрито доступ?

Доступ до системи надається з 6 вересня, як зазначено в листі МОН. В систему вже введено близько 40 проектів. Один з керівників вашого закладу (Шустов О. О.) заходив до системи 6 вересня о 12:41. Інші 4 керівники, яким Ви надали доступ раніше, не авторизувались з минулого року. Нові керівники не реєструвались. Будь ласка, звертайтесь до технічної підтримки через онлайн-консультант або зворотний зв'язок за детальною інформацією у випадку виникнення проблем з авторизацією у керівників проектів Вашого закладу.

Під час введення проекту молодих учених не генерується список виконавців, хоча керівник перед заповненням проекту інформацію про виконавців згідно з інструкцією заповнив. У чому може бути причина?

Вам і керівникові проекту потрібно звертатись в технічну підтримку, попередньо ознайомившись з інструкціями, а не писати в коментарях до новин.

Скажіть, будь ласка, 30 вересня система зачинеться для всіх чи начальник науково-дослідного відділу буде мати право на зміни. Якщо так, то до якого числа буде надана можливість.

Доступ для співробітників НДЧ буде забезпечено до 20.10.2018р.