Щодо закінчення апеляції проектів конкурсного відбору 2017 року

Координаторам секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН України

Нагадуємо, що до 10 жовтня 2017 року необхідно закінчити проведення повторної експертизи робіт, які подавались вищими навчальними закладами та науковими установами на повторний розгляд секцій у зв'язку з наявністю обґрунтованих зауважень щодо експертних оцінок (відповідно до п.3 наказу МОН України від 31.07.2017 № 1104 ).

Відповідно до процедури проведення апеляції проектів координатори експертизи повинні самостійно здійснити додаткові призначення за переліком робіт, поданих на апеляцію, відкрити доступ відповідним експертам, а після створення ними експертних висновків, закрити його і сформувати звітну документацію секції.


Коментарі

Скажить, будь ласка, де можно подивитись результати апеляції? Дякую!

Користувачі НДЧ можуть переглянути експертні висновки за проектами конкурсного відбору 2017р для свого ВНЗ або НУ в основній системі https://kis.mon.gov.ua, в тому числі за результатами апеляції, аналогічно до того, як це робилось в попередніх роках. Для цього потрібно авторизуватись в системі і перейти за посиланням у головному меню: "КОНКУРС -> ОСНОВНИЙ КОНКУРС -> ПРОЕКТИ 2018" -> посилання "Перелік експертних висновків" або безпосередньо за посиланням: https://kis.mon.gov.ua/webform-section-conclusions4-univ2, вказати необхідні фільтри і натиснути кнопку "Вибрати". У разі наявності даних буде сформовано перелік експертних висновків з балами. Натиснувши на піктограму пдф-файлу можна завантажити сам висновок з коментарями експертів.

Починаючи з 2017 року реалізовано можливість перегляду експертних висновків також в системі для керівників проектів https://kis.rit.org.ua. Після авторизації в системі потрібно перейти за посиланням в головному меню: "Основний конкурс -> Результати" або "Конкурс мол. вчених -> Результати". Експертні висновки можна переглянути перейшовши на сторінку перегляду проекту за посиланням в головному меню: "Основний конкурс -> Проекти" -> посилання "перегляд" -> "вкладка Результати" або посилання в головному меню "Конкурс мол. вчених -> Проекти" -> посилання "перегляд" -> "вкладка Результати".