Про порядок формування звітної документації секцій

Головам секцій Експертної ради МОН з експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

З метою належної підготовки до проведення робочих засідань секцій координатори проведення експертизи повинні завчасно приступити до автоматизованого формування звітної документації секції. Нагадуємо про послідовність дій, якої потрібно дотримуватись при цьому.

  • Перш за все необхідно звернути увагу на сторінку листка результатів і сторінку звіту експертизи секції, де вказано наявність проектів, експертизу яких ще не проведено, або проведено не повністю (в системі наявні призначення експертизи, за якими відсутні еспертні висновки, або необхідна додаткова експертиза проекту).
  • Після аналізу результатів експертизи, якщо проблем не виявлено, на сторінці переліку експертів секції потрібно заблокувати доступ до системи тим експертам, у кого він все ще відкритий.
  • Лише після виконання попередніх двох пунктів, голова або вчений секретар секції може формувати необхідні звіти, будучи впевненим, що ніяких змін в експертні висновки вже не буде внесено. Інакше може скластись ситуація, при якій дані щодо експертизи в системі не відповідатимуть паперовому варіанту, що є неприпустимим.

Нормативно-правова база: