Про проведення наукової і науково-технічної експертизи проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2017 році

Головам секцій Експертної ради МОН з експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

Відповідно до наказу МОН України від 03.07.2017 № 983 «Про оголошення конкурсного відбору у 2017 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених»  з 04 по 18 вересня 2017 року необхідно забезпечити підготовку та проведення експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у ВНЗ та НУ, що належать до сфери управління МОН.

Разом з тим відповідно до листа МОН України від 08.08.2017 № 1/11-7919 «Про проведення наукової і науково-технічної експертизи проміжних проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених»  в цей же період з 04 по 18 вересня 2017 року необхідно здійснити проведення наукової і науково-технічної експертизи проміжних звітів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених.

Нормативно-правова база:


Коментарі

які мають бути дії людей, яких обрано до складу експертів секцій Наукової ради МОНУ?!

Після виконання автоматичного розподілу наукових проектів в системі експертам буде надіслано на ел. пошту повідомлення щодо призначення їм експертизи відповідних проектів і отримання доступу до системи. Лише після цього можна буде аторизуватись та ознайомитись з деталями процедури виконання експертизи.