Про підготовку наукових проектів до участі у зовнішньому конкурсному відборі молодих вчених

Користувачам НДЧ вищих навчальних закладів та наукових установ

Напередодні проведення засідання вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради користувачам НДЧ вищих навчальних закладів та наукових установ необхідно звернутись в технічну підтримку для отримання доступу на подальше опрацювання введених проектів. Після цього доступ на редагування проектів їх керівниками на kis.rit.org.ua буде заблокований.
За кожним проектом, поданим на перший етап конкурсного відбору, користувачі НДЧ повинні внести наступну інформацію:

  • коментарі експертів (ПІБ_1:коментар_1. ... ПІБ_n:коментар_n.);
  • рішення щодо допущення/недопущення проекту до наступного етапу конкурсного відбору;
  • файли у форматі PDF: файл рішення (витяг із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо участі проекту у наступному етапі конкурсного відбору і файл відсканованих експертних висновків.

Після отримання відповідного доступу і внесення експертних висновків та рішень ради щодо участі проектів у наступному етапі конкурсного відбору обрані проекти можуть бути перенесені в основну систему, а також відредаговані. Після цього потрібно роздрукувати перелік всіх проектів, перенесених і допущених до другого етапу Конкурсу, а також кожен проект окремо.
Доступ на створення нових проектів і авторів користувачам НДЧ надаватись не буде.

Увага! Лише проекти, які пройшли перший (внутрішній) етап Конкурсу і були перенесені користувачами НДЧ в основну систему, зможуть взяти участь у другому (зовнішньому) етапі конкурсного відбору!


Коментарі

Добрий день. Роблю все, що написано перший раз. Майже все зроблено, Прошу технічної підтримки для отримання доступу на подальше опрацювання введених проектів.

Добрий день. Нагадуємо, що технічна підтримка з питань роботи в системі надається через зворотній зв'язок або онлайн консультант. Щодо організаційних питань проведення конкурсного відбору наукових проектів потрібно звертатись до співробітників НДЧ свого закладу або безпосередньо до відповідальних осіб департаменту науково-технічного розвитку МОН.

Доброго дня. Потрібно заблокувати користувачів системи kis.rit.org.ua для подальшої роботи в системі.

Добрий день. Керівники проектів в системі kis.rit.org.ua блокуються автоматично під час отримання доступу на подальше опрацювання проектів користувачами науково-дослідної частини закладу.