Протокольне рішення засідання Наукової ради МОН України щодо результатів експертизи анотованих звітів 2016 року

Керівникам вищих навчальних закладів та наукових установ

Доводимо до відома протокольне рішення засідання Наукової ради Міністерства освіти і науки України від 26.04.2017 року  щодо затвердження результатів експертизи анотованих звітів за закінченими у 2016 році дослідженнями і розробками та звітів за етапом 2016 року, виконання яких здійснювалось за рахунок коштів державного бюджету.

Нормативно-правова база:


Коментарі

Почему не прикреплены додатки 1-6? Есть только додаток 7. Как можно ознакомиться с этими додатками

Дійсно! Що це за ситуація - оголошується протокольне рішення з важливими додатками, а їх нема. То або не викладайте це рішення, або викладайте в повному обсязі. І ще одне - ми (наукова спільнота з університетів) уважно відслідковуємо як з'являється інформація в даному розділі і на даному сайті. І на нашу думку, викладати інформацію і зазначати дату, яка вже минула не зовсім коректно.

Доброго дня! Вкажіть, будь ласка, де можна ознайомитися з додатками 1-6, бо без них надана інформація не має сенсу.

Імплементація протокольного рішення здійснюється наказом МОН, що затверджує погоджену версію документу. В даному випадку мова йде про наказ МОН від 11.07.2017 №1002 "Про результати експертизи анотованих звітів за закінченими у 2016 році дослідженнями і розробками та звітів за етапом 2016 року", який додано до даної новини з рештою додатків.