Щодо проведення експертизи наукових проектів

Головам секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН України

Відповідно до п. 2.6.2.12. Положення про проведення конкурсного відбору Міністерством освіти і науки України наукових проектів, які виконуються підвідомчими вищими навчальними закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації та науковими установами Міністерства за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2006 року № 423, просимо відповідно до затвердженого графіку забезпечити на засіданнях секцій за фаховими напрямами об’єктивний розгляд проектів.

Доступ головам секцій для ознайомлення з переліком робіт, які потрапили на відповідні секції для експертизи буде надано 6 червня 2017 року, до інформації щодо розподілу проектів та результатів здійснення експертизи у системі буде надано 21 червня 2017 року.

Автоматичний розподіл проектів для експертів буде здійснено у єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» 8 червня 2017 року.

Затвердження результатів конкурсного відбору здійснюватиметься на засіданні Наукової ради МОН України 07 липня поточного року о 14.00 за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 16 кім. 312.

Водночас повідомляємо, що протоколи засідання секцій з відповідними додатками та експертними висновками надати департаменту науково-технічного розвитку до 06 липня 2017 року для узагальнення та підготовки матеріалів на засідання Наукової ради МОН.


Коментарі

Будь ласка, додайте графік засідання секцій.

Додано сканкопію листа, відправленого координаторам експертизи, що містить графік засідання секцій.