Про підготовку наукових проектів до участі у зовнішньому конкурсному відборі

З 15 травня 2017 року доступ буде надаватись лише користувачам НДЧ вищих навчальних закладів та наукових установ для перенесення проектів, що пройшли перший етап конкурсного відбору, в основну систему і внесення наступної інформації по всім проектам, що приймали участь у першому етапі конкурсного відбору, а саме:

  • коментарів експертів (ПІБ_1:коментар_1. ... ПІБ_n:коментар_n.);
  • рішення щодо допущення/недопущення проекту до наступного етапу конкурсного відбору;
  • файлів у форматі PDF: файлу рішення (витягів із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо участі проектів у наступному етапі конкурсного відбору і файлу відсканованих експертних висновків.

Користувачам НДЧ також буде надано доступ на внесення коректив у проекти, що пройшли перший етап конкурсного відбору і були перенесені користувачами НДЧ в основну систему для участі у наступному етапі відповідно до інструкції .

Зокрема в кожному проекті необхідно вказати номер протоколу і дату, коли проект було розглянуто й погоджено рішенням наукової (вченої, науково-технічної) ради, усунути граматичні помилки, вірно вказати фінансування в тис. грн (НЕ в грн., НЕ в коп.), доввести дані в обов'язкові поля, якщо вони відсутні або некоректні, та перевірити відповідність наповнення форми проекту і вкладеного файлу проекту.

Доступ на створення нових проектів і авторів користувачами НДЧ надаватись не буде.