Про особливості подання проектів на конкурсний відбір 2017 року

Керівникам наукових проектів та НДЧ вищих навчальних закладів та наукових установ

До 10 травня 2017 року керівники наукових проектів, що планують взяти участь у конкурсному відборі, повинні ввести проекти в інформаційну систему "Наука в університетах" самостійно за посиланням: kis.rit.org.ua. При цьому введення проектів здійснюється за формами, затвердженими у минулому році наказом МОН від 30.06.2016 № 717 . Разом з тим до форми проекту додається інформація у вигляді відсканованого документу (форма якого затверджена наказом МОН від 12.04.2017 № 590 ) з підписом і печаткою у форматі PDF для подальшої публікації на сайті МОН України.

Увага! Інформація, що додається для подальшої публікації на сайті МОН України, не є заміною форм проектів, а лише доповненням до них!

З 10 травня 2017 року доступ буде надаватись лише користувачам НДЧ вищих навчальних закладів та наукових установ для внесення експертних висновків та рішень (витягів із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо участі проектів у наступному етапі конкурсного відбору, а також друку переліку цих проектів і кожного з них окремо.

До 26 травня 2017 року ВНЗ та НУ необхідно надіслати поштою до департаменту науково-технічного розвитку:

 • проекти, що оформлені в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах»;
 • документи, що засвідчують результати першого етапу Конкурсу (копію наказу про проведення першого етапу Конкурсу, витяг із протоколу вченої (наукової, науково-технічної, технічної) ради);
 • перелік проектів, що пропонуються до виконання за рахунок видатків державного бюджету починаючи з 2018 року;
 • супровідний лист із зазначенням обсягів, що вивільняються;
 • згоду на участь у виконанні дослідження чи розробки всіх основних виконавців по кожному проекту.


 1. Наказ Міністерства освіти і науки України "Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок" від 12.04.2017р №590  Офіційна публікація: http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/7314-

 2. Додаток до Наказу, що містить форму інформації до проекту (для подальшої публікації)

 3. Раніше затверджені наказом МОН від 30.06.2016 № 717 форми, за якими подаються наукові проекти на конкурсний відбір 2017 року:

 4. Лист Міністерства освіти і науки України "Щодо подання проектів на конкурс" від 19.04.2017 №1/9-213

 5. Інструкція по роботі з єдиною інформаційною системою "Наука в університетах" для керівників проектів у 2017 році. 

 6. Інструкція по роботі з єдиною інформаційною системою "Наука в університетах" для користувачів НДЧ ВНЗ (НУ) у 2017 році. 

 7. Паспорти секцій за фаховими напрямами наукової ради МОН України


Коментарі

До 10 включно?

Наразі до вказівки МОН (автоматичного закриття о 00:00 10 травня НЕ буде!), оскільки обговорюється питання щодо необхідності продовження термінів проведення першого етапу конкурсного відбору.

Необхідність продовжити подання є нагальною, система кілька днів не працювала, потім була перевантажена, потім були проблеми з авторизацією аккаунтів керівників і все це на свята! Думаю, доцільно продовжити доступ хоча б до 15.05.17

дуже нагальна ця проблема..... в такі стислі строки і по новій процедурі неможливо встигнути...

Підтримую пропозицію щодо продовження терміну реєстрації проекту. Сайт працює дуже нестабільно, протягом кількох днів неможливо внести правки у готові проекти та зареєструвати нові. У зв"язку з цим неможливо вкластися у вказані терміни. Крім продовження терміну реєстрації проектів необхідно налагодити стабільну роботу сайту.

Підтримую пропозицію щодо продовження терміну реєстрації проекту. Сайт працює дуже нестабільно, протягом кількох днів неможливо внести правки у готові проекти та зареєструвати нові. У зв"язку з цим неможливо вкластися у вказані терміни. Крім продовження терміну реєстрації проектів необхідно налагодити стабільну роботу сайту.

Підтримаю пропозицію щодо продобження терміну реєстрації проектів. Нестабільна робота сайту робить задачу реєстрації у ці терміни фактично неможливою. Потрібно ще хоча б кілька днів.

Чи буде продовжено доступ до системи для проектыв 2018 року?

Враховуючи численні звернення користувачів доступ до системи для керівників проектів продовжено до 10:00 15 травня 2017 року. Після цього проекти, які пройшли перший етап конкурсного відбору і були перенесені в основну систему для участі у другому етапі конкурсного відбору, зможуть редагувати лише користувачі НДЧ аж до 26 травня 2017 року (граничний термін надсилання поштою оригіналів проектів в МОН). Створення нових проектів та/або авторів проектів буде заблоковано!

Підкажіть за якою формою повинен бути наданий висновок екперта по наукових проектах 2018 або де можна знайти форму експертного висновку для експертів по проектах?

Експертиза внутрішнього конкурсу регламентується виключно положеннями закладу, в якому вона проводиться. Тому, яка має бути форма експертного висновку, які мають бути показники в цій формі, яка шкала оцінювання, кількість експертних висновків, процедуру внутрішньої експертизи і все, що з нею пов'язано, кожен заклад визначає для себе самостійно.