Про здійснення експертизи анотованих звітів за закінченими науково-дослідними роботами у 2016 році

Головам секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 10.01.2017 №26 «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік» просимо відповідно до графіку (додається) забезпечити на засіданнях секцій за фаховими напрямами об’єктивний розгляд результатів наукової та науково- технічної експертизи анотованих звітів за закінченими науково-дослідними роботами у 2016 році.

Автоматичний розподіл анотованих звітів для експертів буде здійснено у єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» 25 березня 2017 року. Доступ головам секцій для ознайомлення з переліком робіт, які потрапили на відповідні секції для експертизи буде надано 23 березня 2017 року, до інформації щодо розподілу анотованих звітів та результатів здійснення експертизи у системі буде надано 5 квітня 2017 року.

Рішення щодо анотованих звітів, які отримали оцінку «незадовільно» колегіально приймається на засіданні секції та в обов’язковому порядку заноситься до протоколу засідання секції.

Відповідно до вищезазначеного наказу затвердження результатів експертизи анотованих звітів здійснюватиметься на засіданні Наукової ради МОН України 21 квітня поточного року о 14.00 за адресою: бульвар Тараса Шевченка, 16 кім. 312.

Водночас повідомляємо, що протоколи засідання секцій з відповідними додатками та експертними висновками надати департаменту науково- технічного розвитку до 28 квітня 2017 року для узагальнення та доведення результатів експертизи до вищих навчальних закладів та наукових установ для врахування в роботі.

Лист Міністерства освіти і науки України "Про здійснення експертизи анотованих звітів за закінченими науково-дослідними роботами у 2016 році" від 23.03.2017р №1/11-2815 


Коментарі

Колеги, в листі МОНу від 23.03.2017р №1/11-2815 не сказано до якого числа буде відкрито доступ експертам для надання своїх висновків по анотованим звітам. Чи правильно я розумію, що цей дедлайн - це 4 квітня 2017 р. включно? З повагою, Чертов О.Р., вчений секретар секції «Інформатика і кібернетика»

До 4 квітня включно координатори (голова та вчений секретар) не мають можливості регулювати хід проведення експертизи. Після вказаного терміну вони зможуть робити додаткові призначення і управляти доступом експертів до системи. Завершення експертизи відбувається в день проведення засідання секції, коли координатори повинні остаточно заблокувати доступ до системи для всіх експертів і приступити до формування звітної документації. Будь ласка, зверніть увагу, якщо не заблокувати доступ експертам, то вони і надалі зможуть вносити зміни в свої експертні висновки, що спричинить невідповідність звітних документів секції з даними в системі! Доступ для координаторів буде заблоковано в день проведення засідання Наукової ради МОН України, тобто 21 квітня поточного року, якщо воно відбудеться у відповідності із запланованою датою.

Доброго дня, шановні колеги! Скажіть, будь ласка, де можна ознайомитися з результатами експеритизи анотованих звітів з тем, що продовжуються?

Інформація доводиться до ВНЗ та НУ наказом МОН, що містить 2 додатки: перший - по завершеним, другий - по проміжним роботам. Наразі в системі така можливість ще не реалізована.