Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік

Вищим навчальним закладам та науковим установам.

Відповідно до наказу Міністерства від 10.01.2017р №26 «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік» звітна документація вводиться відповідальними користувачами вищих навчальних закладів та наукових установ до єдиної інформаційної системи «Наука в університетах».

Після авторизації користувачу надається коротка інструкція щодо роботи в системі, порядку заповнення і друку відповідних форм. Роздруковані із системи звітні документи затверджуються керівником вищого навчального закладу або наукової установи та підписуються проректором із наукової роботи, після чого подаються до департаменту науково-технічного розвитку в установленому наказом порядку.

Звертаємо увагу, що частина звітної інформації буде доступна для громадськості, зокрема підприємцям, інвесторам, бізнесовим структурам, з метою ознайомлення та комерціалізації наукових результатів.
Персональну відповідальність за якість та достовірність підготовленої звітної інформації несуть керівники вищих навчальних закладів та наукових установ та проректори з наукової роботи.

Наказ Міністерства від 10.01.2017р №26 «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2016 рік» без додатків  (сканкопія з додатками ) Офіційна публікація (сканкопія наказу з додатками): http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/6744-