Щодо абзацу другого пункту 4 протокольного рішення Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених

Проректорам із наукової роботи вищих навчальних закладів, директорам наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

На виконання абзацу другого пункту 4 протокольного рішення від 15 серпня 2016 року Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, інформуємо, що з 10.10.2016 ВНЗ та НУ мають можливість ознайомитись з висновками проектів молодих учених свого закладу в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах».

Для цього потрібно авторизуватися в Системі і в головному меню послідовно вибрати «Конкурс-Молодих учених-Висновки 2016».

Потрапивши на сторінку переліку експертних висновків користувач може відфільтрувати їх за типом проекту, секцією, назвою проекту, керівником і загальним рівнем висновку. Після натискання кнопки "Вибрати" буде відображено перелік висновків. Кожен висновок можна переглянути у вигляді структурованої веб-сторінки, натиснувши на піктограму "аркуш з лупою", або у вигляді пдф-файлу, натиснувши на піктограму "PDF-файл". Кожен висновок, зокрема містить коментар експерта, який оцінював проект, залишаючи при цьому інформацію про експерта конфіденційною.