Щодо проведення експертизи проектів наукових досліджень і розробок, поданих на Конкурс 2016 року

До уваги координаторів експертизи та експертів секцій.

Повідомляємо, що з 26 вересня до 09 жовтня поточного року експертам секцій буде надаватись доступ до інформаційної системи «Наука в університетах» для проведення експертизи наукових проектів. Доступ для координаторів експертизи на цей період буде обмеженим.

Повний доступ для голів та секретарів секцій буде відкрито з 10 жовтня цього року до дня проведення засідання. Засідання секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН будуть проводитись з 17 до 21 жовтня цього року.

У випадку, якщо користувач раніше не працював в Системі, і здійснює свою першу авторизацію, потрібно звернутися до координаторів експертизи для отримання початкових даних авторизації. Також можна скористатися процедурою відновлення пароля, вказавши свою адресу електронної пошти. Інструкції щодо авторизації будуть надіслані на вказану адресу, якщо така зареєстрована на сайті.

Ні в якому разі не намагайтеся підібрати дані авторизації, адже після перевищення певної кількості спроб, IP-адреса користувача блокується назавжди. Якщо так сталося, потрібно звернутися до адміністратора через ел.пошту або онлайн-консультант за допомогою. В такому випадку лише адміністратор системи може розблокувати користувача.