Оголошено проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок

До уваги користувачів вищих навчальних закладів та наукових установ.

Повідомляємо про проведення щорічного конкурсного відбору наукових проектів фундаментальних досліджень, прикладних досліджень, науково-технічних (експерементальних) розробок за участю вищих навчальних закладів та наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства, виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів державного бюджету за кодом програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету 2201040, 2201290.

Проекти, оформлені в інформаційній системі "Наука в університетах", за результатами першого етапу Конкурсу необхідно надіслати поштою до департаменту науково-технічного розвитку до 01 вересня 2016 року. Також додаються документи, що засвідчують результати першого етапу Конкурсу, перелік проектів і супровідний лист.


Коментарі

Здрастуйте! Скажіть, будь ласка, коли можна буде вводити в систему проекти на виконання наказу МОН від 30.06.2016 №717. Дякую.

Добрий день! Зараз триває процес оновлення паспортів секцій та підготовчий етап з налаштування системи для введення нових проектів. Доступ для введення проектів в систему орієнтовно буде надаватись в другій половині серпня, про що буде окреме повідомлення.

Добрий день! Скажіть, будь ласка, що собою представляє письмова згода основних виконавців (авторів) проекту щодо участі в ньому? І як вона додається до запиту?

Добрий день! Щодо форми документу, будь ласка, зверніться до департаменту науково-технічного розвитку МОН. При додаванні запиту в систему письмова згода додається у вигляді окремого файлу відсканованого документу за аналогією з калькуляцією проекту, довідкою з бухгалтерії ВНЗ/НУ про підтвердження виконання госпдоговірної та грантової тематики (за наявності такої) у рамках заявленого наукового напряму та листів підтримки.