Наказ МОНМС від 29 березня 2010 року N264

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м. Київ

" 29 "   03    2010р.                                                                                   №   264

Щодо затвердження паспортів
секцій за фаховими напрямами
Наукової ради МОН

 

З метою забезпечення всебічного розвитку усіх галузей науки і техніки, запобігання дублювання тематики наукових досліджень і розробок, ефективного використання бюджетних коштів та на виконання вимог Положення про проведення конкурсного відбору Міністерством освіти і науки України наукових проектів, які виконуються підвідомчими вищими навчальними закладами III - IV рівнів акредитації (далі - ВНЗ) та науковими установами (далі - НУ) Міністерства за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, затвердженого наказом МОН від 01.06.2006 № 423 (зареєстровано у Мін'юсті 10 листопада 2006 року за № 1196/13070),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити паспорти секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН щодо їх наукових напрямів ( додатки 1 - 22).

2. Департаменту науково-технологічного розвитку (Свіженко В.О.) довести даний наказ до підпорядкованих МОН ВНЗ та НУ для врахування в роботі.

3. Проректорам із наукової роботи ВНЗ та директорам НУ забезпечити подання до міністерства проектів наукових досліджень і розробок на щорічний конкурсний відбір відповідно до наукових напрямів, передбачених паспортами секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Стріху М.В.

 

 

Міністр                Д.В.Табачник

 

Наказ з додатками