Про подання проєктів на конкурсні відбори у 2021 році (листи МОН України від 07-08.10.2021)

Керівникам закладів вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління МОН

Повідомляємо про особливості подання на конкурсний відбір проєктів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2021 році та конкурсний відбір проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок у 2021 році.

Лист МОН України від 07.10.2021 №1/11-7482 "Про подання проектів на конкурс" 

Лист МОН України від 08.10.2021 №1/11-7480 "Про подання на конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених у 2021 році" 


Коментарі

У вищенаведених наказах та листах МОН України відсутня інформація щодо максимальних строків виконання проєктів залежно від їх типів. Просимо надати роз'яснення щодо цього питання.

Терміни виконання проєктів вказані у формах проєктів на 2-му аркуші: до 36 місяців для фундаментального дослідження, до 24 місяців для прикладного дослідження або науково-технічної (експериментальної) розробки. За деталями звертайтесь до відповідальних за проведення конкурсних відборів фахівців Міністерства.

авторизація користувачів університету заблокована співробітником ндч. Як це виправити?

Зайти у профіль НДЧ на сайті "Наука в університетах". Далі ось так - Конкурс-керівники-відмітити користувача-операції-надати дозвіл

Це не допомагає

Зверніть увагу! Блокування відбувається всіх керівників, а не в розрізі конкурсу. В цьому році конкурсні відбори були суміщені. Зверніться в тех. підтримку для подовження доступу окремим керівникам або, якщо проєкти ще не передані на зовнішню експертизу, то поновлення доступу всім керівникам закладу.

Чому не дозволяє змінити тип проекту?

При зміні типу проєкту потрібно заповнити всі обов'язкові поля для нової форми. Наказом затверджено 3 форми проєктів, кожна з яких має свої обов'язкові поля.