Про експертизу проєктів фундаментальних і прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок та засідання секцій Наукової ради МОН

Головам секцій Наукової ради МОН

Відповідно до Положення про проведення конкурсного відбору Міністерством освіти і науки України наукових проектів, які виконуються підвідомчими вищими навчальними закладами ІІІ-ІV рівнів акредитації та науковими установами Міністерства за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 01.06.2006 № 423, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 листопада 2006 р. за № 1196/13070, та з урахуванням наказу Міністерства освіти і науки України від 03.11.2020 № 1362 «Про проведення конкурсного відбору проєктів наукових досліджень і розробок» (із змінами) повідомляємо про такий розклад роботи Наукової ради МОН та ї секцій за фаховими напрямами:

  • з 16 грудня до 31 грудня 2020 року – проведення у єдиній інформаційній системі «Наука в університетах» наукової і науково-технічної експертизи проєктів фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок (далі – проекти) членами секцій Наукової ради МОН за фаховими напрямами;
  • з 04 до 10 січня 2021 року – робота голів секцій Наукової ради МОН в єдиної інформаційної системи «Наука в університетах» з результатами експертизи проєктів;
  • з 11 до 16 січня 2021 року – затвердження результатів експертизи проєктів на засіданнях секцій Наукової ради МОН за фаховими напрямами (графік засідань секцій Наукової ради МОН буде надано додатково).

Враховуючи викладене просимо:

  • повідомити експертів секцій про завершення ними експертизи проєктів до 31 грудня 2020 року та про проведення засідань секцій Наукової ради МОН за фаховими напрямами у період з 11 по 16 січня 2021 року;
  • до 15:00 04 січня 2021 року заповнити відповідну форму (за посиланням https://forms.gle/DAjUFRu15CwMJg5v6) про стан опрацювання проєктів експертами ваших секцій.

Повідомляємо, що попередньо засідання Наукової ради МОН планується провести 20 січня 2021 року.

Лист МОН України від 23.12.2020 №1/9-707 "Про експертизу проєктів фундаментальних і прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок та засідання секцій Наукової ради МОН" 


Коментарі

на сторінці Проєкти 2021 не відкриваються експертні висновки і оцінки, хоча вкладка активна. У чому причина?

Відповідно до інформації, викладеної в даній новині, експертиза ще триває. Результати доводяться закладам наказом Міністерства, який формується за результатами експертизи, які в свою чергу затверджуються на засіданнях секцій Наукової ради МОН. Коли вказані вище умови будуть виконані, тоді з'явиться доступ на перегляд відповідних експертних висновків.

Чи буде викладений Перелік експертних висновків до наукових проектів-2021, як було зроблено минулого року (https://mon.rit.org.ua/webform-projects-mol/2020) ?

Зараз ця інформація доступна в системі для керівників. Незабаром результати з висновками будуть доступні в основній системі як для загального конкурсного відбору, так і для конкурсного відбору молодих вчених після отримання відповідних наказів МОН.