Про результати наукової і науково-технічної експертизи проміжних та анотованих звітів молодих вчених у 2019 році

До уваги користувачів закладів вищої освіти та наукових установ

Доводимо до відома та врахування в роботі наказ Міністерства освіти і науки України від 07.06.2019р № 795 Про результати наукової і науково-технічної експертизи проміжних та анотованих звітів, за якими продовжено фінансування у 2019 році за рахунок коштів державного бюджету та завершено і визнано такими, що виконані, наукові роботи та науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства.

Наказом затверджені результати наукової і науково-технічної експертизи наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти, наукових установах, що належать до сфери управління МОН, яким продовжено фінансування у 2019 році за рахунок коштів державного бюджету відповідно до переліку, що додається.

Наказом затверджені результати наукової і науково-технічної експертизи наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти, наукових установах, що належать до сфери управління МОН, щодо яких за результатами експертної оцінки прийнято рішення про їх завершення та визнання такими, що виконані, відповідно до переліку, що додається.

Наказ МОН України від 07.06.2019 № 795 "Про результати наукової і науково-технічної експертизи проміжних та анотованих звітів, за якими продовжено фінансування у 2019 році за рахунок коштів державного бюджету та завершено і визнано такими, що виконані, наукові роботи та науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства"  Офіційна публікація: https://mon.gov.ua/ua/npa/pro-rezultati-naukovoyi-i-naukovo-tehnichnoyi-...

Коментарі

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, згідно Положення про Конкурс наукових робіт молодих вчених керівником може бути кандидат наук, вік якого на момент подачі проекту не перевищує 35 років. А якщо робота проходить конкурсний відбір і отримала фінансування, але керівнику вже виповнилося 35 років, що тоді робити? Змінювати керівника?

Якщо робота вже пройшла конкурсний відбір і умови конкурсного відбору не були порушені на момент його проведення, то ніяких протиріч немає, не зважаючи на те, що пізніше при оголошенні результатів конкурсного відбору або під час виконання роботи, вік керівника змінився. За детальною інформацією Вам потрібно звернутися до відповідальних осіб МОН. Тут надається лише технічна підтримка з питань роботи в системі.

Підскажіть, будь ласка, чи може бути керівник наукової роботи молодих вчених науково-педагогічний працівник без наукового ступеню (захист планується в найближчий рік), але людина вже не аспірант, а старший викладач? Дякую за відповідь!

В положенні про проведення конкурсного відбору (https://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0015-16) чітко зазначено (див. І. Загальні положення, п.5): Керівником проекту повинен бути науково-педагогічний (науковий) працівник (докторант), який працює (навчається) у вищому навчальному закладі, науковій установі та на момент подання проекту на Конкурс відповідає таким вимогам: кандидат наук, віком до 35 років; докторант або доктор наук, віком до 40 років.