Щодо проведення експертизи науково-дослідних робіт, завершених у 2018 році

Експертам секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН

Повідомляємо про початок експертизи завершених робіт за анотованими звiтам. Експертиза проходить в єдиній інформаційній системі "Наука в університетах" з 15 по 31 травня 2019 року за раніше встановленими формами.

Рішення щодо анотованих звітів, які отримали оцінку «незадовільно» колегіально приймається на засіданні секції та в обов'язковому порядку заноситься до протоколу засідання секції.

Після завершення процедури автоматичного розподілу анотованих звітів експертам секцій буде надіслано повідомлення на ел. пошту про призначення експертизи відповідних робіт.


Коментарі

потрібно подати експертизу проектів

Що саме Вас цікавить? З Ваших слів не зрозуміло, в чому полягає проблема. Якщо Вас цікавить відсутність робіт для проведення експертизи, то повідомляємо, що за результатами випадкового автоматичного розподілу Вам не було призначено проведення експертиз. Проте координатори секції можуть зробити додаткові призначення експертизи на Вас за такої потреби.

Добрий вечір. Перевірте, будь ласка, в системі пропав звіт НДР за темою "«ФЕНОМЕН ЦИФРОВОГО МИСТЕЦТВА В ХУДОЖНЬО-КОМУНІКАТИВНОМУ ПРОСТОРІ ПОСТКЛАСИЧНОЇ КУЛЬТУРИ» (2 етап) за 2018 рік

Звертайтесь в технічну підтримку, навівши номер запису чи збережений з системи пдф-файл звіту, якщо форму звіту з даними насправді було збережено та роздруковано з системи. Тут розміщуються лише коментарі, що відповідають темі новини.