Щодо експертизи наукових проектів молодих вчених у 2018 році

Головам секцій Експертної ради МОН з експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених!

Повідомляємо, що з 23 жовтня по 11 листопада 2018 року відбуватиметься экспертиза проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених. Доступ координаторам експертизи буде відкрито з 7 листопада 2018 року.

Нормативно-правова база:


Коментарі

Початок експертизи з 23. Сьогодні уже 24, а проекти досі не розподілені. В чому затримка і коли буде розподіл?!

Проекти вже розподілені. Експертиза триває. Повний доступ координаторам експертизи буде відкрито з 7 листопада 2018 року.

Фраза "Доступ координаторам експертизи буде відкрито з 7 листопада 2018 року." означає, що доступ до робіт безпосередньо експертів буде тільки з 7.11.18, коли координатор зможе їх роздати?

Доступ координаторам експертизи буде відкрито з 7 листопада 2018 року означає, що до цієї дати координатори не матимуть можливість бачити результати розподілу і результати експертизи, а також створювати додаткові призначення експертизи.

Дякую за відповідь.

Доброго дня, зорієнтуйте будь-ласка коли буде відома точна дата засідання секцій у МОН. Важливо для підготовки документів на відрядження, бо на дати 12-16.11.18 маю одночасно 2 події у різних містах. Заздалегідь вдячна за відповідь.

Дати проведення засідань секцій вказані в листі МОН. За більш детальною інформацією звертайтесь до відповідального виконавця МОН, контакти якого вказано знизу у листі.