Про підготовку звітів за роботами, що виконувались у 2017 році

Користувачам НДЧ закладів вищої освіти та наукових установ

Введення в систему анотованих звітів по закінченим науково-дослідним роботам і за етапом 2017 року для робіт, завершення виконання яких заплановано у наступних періодах, здійснюється керівниками проектів для обох конкурсів за посиланням kis.rit.org.ua.

Після введення звітів керівниками проектів користувачам НДЧ необхідно звернутись в технічну підтримку для отримання доступу на подальше опрацювання введених звітів. Після цього доступ на редагування звітів їх керівниками на kis.rit.org.ua буде заблокований.
За кожним звітом, поданим на внутрішню експертизу, користувачі НДЧ повинні внести наступну інформацію:

  • коментарі експертів (ПІБ_1:коментар_1. ... ПІБ_n:коментар_n.);
  • рішення щодо завершення/продовження виконання роботи та допуску до зовнішньої експертизи;
  • файли у форматі PDF: файл рішення (витяг із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо завершення/продовження виконання роботи і файл відсканованих експертних висновків (рекомендовано за відповідними формами МОН України ).

Після отримання відповідного доступу і внесення експертних висновків та рішень ради щодо завершення/продовження виконання роботи обрані звіти можуть бути перенесені в основну систему, а також відредаговані користувачами НДЧ. Після цього потрібно роздрукувати перелік всіх звітів, перенесених і допущених до зовнішньої експертизи, а також кожен звіт окремо.
Доступ на створення нових звітів і авторів користувачам НДЧ надаватись не буде.

Увага! Лише звіти, які пройшли перший (внутрішній) етап експертизи і були перенесені користувачами НДЧ в основну систему, зможуть взяти участь у другому (зовнішньому) етапі експертизи!


Коментарі

Доброго дня, не можемо сформувати перелік звітів за етапом. Доступ керівнику проекту не закрито, як вирішити цю проблему?

Після введення звітів керівниками проектів користувачам НДЧ необхідно звернутись в технічну підтримку для отримання доступу на подальше опрацювання введених звітів. Це вказано в даній новині. Будь ласка, дотримуйтесь вказаної процедури. Наразі доступ надано.

Доброго дня! Просимо Вашого дозволу на перенесення анотованих звітів в основну систему

Спочатку Вам необхідно за кожним звітом, поданим на внутрішню експертизу, вказати коментарі експертів, рішення щодо завершення/продовження виконання роботи та допуску до зовнішньої експертизи, файл рішення (витяг із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо завершення/продовження виконання роботи і файл відсканованих експертних висновків. Після цього потрібно звернутись в технічну підтримку для отримання доступу на подальше опрацювання введених звітів. Після цього доступ на редагування звітів їх керівниками на kis.rit.org.ua буде заблокований.

Доброго дня! Просимо Вашого дозволу на перенесення анотованих звітів в основну систему, ввели коментарі експертів та прікріпили всі необхідні файли!

Добрий день. Технічна підтримка повідомила, що доступ вже було надано.

Скажіть, будь ласка, доступ для керівників заблокований, але в основній системі не з'явилися перелік анотованих звітів (пише, що жодного звіту немає) та і самих звітів немає для їх доопрацювання та роздруку?

Автоматично перелік звітів в основній системі не з'явиться. Відповідно до інструкції для користувачів НДЧ Ви маєте обрати, які саме з них повинні бути перенесені в основну систему.

Доброго дня! Просимо Вашого дозволу на перенесення анотованих звітів в основну систему!

Добрий день. Дозвіл надає технічна підтримка за зверненням відповідальних користувачів ЗВО та НУ через зворотний зв'язок, електронну пошту або онлайн консультант.

Доброго дня! Як до анотованого звіту внести виконавців із сформованого списку?

Доступ на створення нових звітів і авторів користувачам НДЧ не надається. Таку можливість мають лише керівники робіт до моменту проведення внутрішньої експертизи.

Доброго дня! Просимо Вашого дозволу на перенесення анотованих звітів в основну систему!

Доступ надано.

Доброго дня! Прошу Вашого дозволу на перенесення анотованих звітів в основну систему!