Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2017 рік

Вищим навчальним закладам та науковим установам

Відповідно до наказу Міністерства від 13.12.2017р № 1609 «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2017 рік» звітна документація вводиться відповідальними користувачами вищих навчальних закладів та наукових установ до єдиної інформаційної системи «Наука в університетах». Звертаємо увагу, що частина звітної інформації буде доступна для громадськості, зокрема підприємцям, інвесторам, бізнесовим структурам з метою ознайомлення та комерціалізації наукових результатів.

Наказ Міністерства від 13.12.2017р №1609 «Про підсумки наукової та науково-технічної діяльності за 2017 рік» 

Додаток 12 до наказу Міністерства від 13.12.2017р №1609 зі змінами 


Коментарі

Доброго дня! Коли можна очікувати на доступ до заповнення звітних форм?

Доброго дня! Коли буде відкрито доступ до заповнення звітних форм?

Доброго дня! Звітну кампанію розпочато, проте вже понад тиждень на кожну спробу отримати доступ до цьогорічної звітної документації, система відповідає "У вас немає дозволу на перегляд цієї форми". Що робити в даному випадку?

Добрий день! У зв'язку з додатковою необхідністю підготовки системи для введення анотованих звітів за основним конкурсом і конкурсом молодих вчених керівниками проектів доступ до системи буде надано пізніше.

Доброго дня, чи надано доступ керівникам проектів?не виходить надати дозвіл для введення звітів.

Систему для керівників (https://kis.rit.org.ua) відкрито. Дозвіл надають користувачі НДЧ на сторінці переліку керівників (меню "Конкурс - Керівники проектів").

Доброго дня! Помилково внесли не ті дані в додаток 3 транфер технологій, як можна прибрати запис???

Вилучення помилково внесених записів виконує технічна підтримка. Скористайтеся зворотним зв'язком, вказавши номер запису, який потрібно вилучити.