Робота в Системі

Єдина інформаційна система "Наука в університетах" (далі - Система) призначена для електронного супроводу проектів та програм Міністерства освіти і науки України, зокрема проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок. Детальніше...

1. Авторизація
Для роботи в Системі потрібно авторизуватися, використовуючи код користувача, що має вигляд:
x-y, де х - старий код ВНЗ в казначейській мережі; y - порядковий номер користувача (залежить від кількості користувачів). Кількість користувачів для кожного закладу залежить від кількості проектів, поданих закладом в минулому році, і вказана в  файлі. Початковий пароль такий самий як логін (код).
Після першої авторизації Система запропонує змінити початковий пароль, електронну адресу і заповнити анкетні данні ВНЗ.

2. Інструкція користувача
Інструкція користувача доступна для перегляду в pdf-форматі через пункт головного меню Системи: "ДОВІДКА" -> "СТВОРЕННЯ ПРОЕКТУ". В цьому ж розділі розміщено коротке слайд-шоу, перегляд якого дозволить отримати загальну уяву про призначення і функціональні можливості Системи.

3. Програмне забезпечення
Для комфортної роботи з Cистемою за необхідності потрібно виконати оновлення або встановлення нового сучасного веб-браузеру. Посилання на дистрибутиви рекомендованих безкоштовних веб-браузерів доступні через пункт головного меню Системи: "ДОВІДКА" -> "КОРИСНІ ПРОГРАМИ". Не користуйтеся застарілими версіями веб-браузера Internet Explorer, що може бути встановлений за замовчуванням. Це значно ускладнить і сповільнить Вашу роботу в Системі.

4. Новий проект
Після авторизації користувач має змогу додати новий проект, скориставшись відповідним пунктом головного меню Системи: "ПРОЕКТИ" -> "ДОДАТИ НОВИЙ".

5. Формування переліку проектів і виведення на друк
Після авторизації користувач має змогу сформувати перелік проектів, переглянути, відредагувати, створити pdf-файли або вилучити існуючі проекти, а також вивести потрібну інформацію на друк, скориставшись пунктом в головному меню Системи: "ПРОЕКТИ" -> "ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ".